אם יש לך טסלה, אתה חייב לקבל את הדגם הטוב והמשתלם ביותר עבור הדגם שלך. כשאתה קונה אביזרים, הקפד לוודא שאתה קונה את הנכונים עבור הדגם והשנה שלך. לדעתנו, האביזרים הטובים ביותר של טסלה הם שימושיים ואטרקטיביים, ומצאנו רבים שמתאימים לחשבון. בין אם אתה בעל טסלה חדש או שכבר בבעלותך רכב משלך, יש הרבה אביזרים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לשפר את הדגם 3 שלך.

אם אתה רוצה לתבל את הטסלה שלך

נסה כמה אביזרים חדשים. אם אתה רוצה לשפר את חווית הנהיגה שלך, בדוק את האביזרים החדשים האלה. בעלי דגם 3 טוענים שהם הופכים את המכונית לשקטה ונוחה יותר. אביזר זה גם מאפשר לשפר משמעותית את הבידוד התרמי של תא הנוסעים ואת האיטום של המכונית.

פשוט זרוק אותם למחזיקי הכוסות ולקונסולה המרכזית

וזה יחסוך לך הרבה זמן כאשר אתה (או יותר סביר לנוסע) באופן בלתי נמנע שופך משהו. המארגן הקטן הזה על הקונסולה המרכזית יקל על כל בעלי דגם 3 מכיוון שהוא אחד האביזרים הקלים והטובים ביותר שבעלי דגם 3 יאהבו. על ידי בחירת האביזרים הנכונים, תוכל להתאים אישית את הדגם 3 שלך ולהפוך אותו לשימושי עוד יותר.

אם יש לך טסלה דגם S

יש לך את היוקרה של רכב EV יוקרתי, אז אתה צריך את האביזרים הטובים ביותר. קניית כמה אביזרים יכולה באמת לשפר את התועלת של הפנים הנקי והמינימלי בטסלה דגם 3 ודגם Y. טסלה מוכרת כמה אביזרי רכב, כמו שטיחי רצפה וארגוניות לתא המטען, אבל חובבים וחברות צד שלישי ייצרו בעיקר ציוד חדש עבור כלי רכב חשמליים של טסלה. רשימת הפריטים שהבעלים החדשים צריכים לשים לב אליהם נעה בין פרקטי (כמו מגן מסך בקונסולה המרכזית) לכיף (כמו מזרון אוויר לקמפינג של טסלה). הממדים הכלליים והעיצוב הפנימי של דגם 3 ודגם Y דומים מאוד, כך שאם אביזר אחד מתאים לרכב אחד, הוא אמור להשתלב באחרת.
למידע מורחב בתחום של אביזרים מומלצים לטסלה עליך לגשת לאתר quickbuy.co.il

אם כבר יש לך רכב משלך

אתה יכול לאסוף מוצרים אלה בכל עת כדי לשפר את חווית הטסלה שלך. כל בעל טסלה ימצא אותם שימושיים, מה שהופך אותם לאחת המתנות הטובות ביותר לבעלי דגם 3. הם דרך בטוחה להצהיר, מה שהופך אותם לאחת המתנות הטובות ביותר לבעלים של דגם 3, לאוהבי מכוניות או לצופה.

למראה מותאם אף יותר, עיין במדריך להטבעת הלוגו של טסלה בקונסולה המרכזית. דרך טובה להתאים אישית את פנים הדגם 3 שלך, כמו גם להוסיף הגנה, היא לעטוף את הקונסולה המרכזית.

בהתאם למפרט שלך (המחצלות כלולים בכל דגם 3 עם אפשרות הפרימיום Interior)

כדאי לקחת בחשבון, יש הרבה הנחות על מחצלות וכיסויים מותאמים אישית של צד שלישי כאן, אבל טסלה מוכרת גם כמה. טסלה מציעה גם שטיחי רצפה, אבל הם לא מציעים את ההגנה הנוספת או העיצוב והמרקם המושכים של שטיחי הרצפה 3D MAXpider. אתה יכול להציץ בדף הרשמי של חנות אביזרי שטיחוני טסלה.

שטיחי הרצפה הספציפיים האלה מתאימים רק לדגם X עם 6 מושבים

אבל MAXPider מייצר את שטיחי הרצפה האלה גם לדגמי X עם 5 מושבים ו-7 מושבים, אז אם אין לך דגם של 6 מושבים , אתה עדיין יכול להתקין אותם במקום הנכון. הגודל. תלוי באיזו גרסה של הדגם 3 רכשת, ייתכן שהרכב לא יגיע עם שטיחי רצפה, או אם כן, מדובר בשטיחים מקיר לקיר, שאינם מתאימים לחורף הקנדי. לא רק שטיחים טסמניים מתאימים כמו כפפה ליד, הם מגנים על רצפת דגם 3 כל כך טוב שהם יכולים להחזיק הרבה נוזלים ואפילו שלג.

בעוד שעיטור הפסנתר השחור בקונסולה המרכזית של הדגם 3 נראה טוב

הוא מושך אבק, לכלוך וטביעות אצבע. אם לדגם 3 שלכם אין ספויילר לתא המטען, תוכלו להעניק לו מראה ספורטיבי יותר. השילוב של פרקטיות ומראה טוב הופך את הערכה הרב-תכליתית הזו לאחד מהאביזרים הטובים ביותר שבעלי דגם 3 יאהבו.

המגש משתלב היטב בקונסולה המרכזית של הדגם 3 ותואם את פנים המכונית

המגש מתחבר ליציאת ה-USB של המכונית עם הכבל המצורף, כך שהוא יכול גם לטעון את האביזרים הללו. במחיר של 80$ באתר של טסלה, זה לא זול, אבל מציע שילוב חלק בקונסולה המרכזית של הדגם 3 ומסתיר את הכונן הקשיח TeslaCam/Sentry Mode/כונן USB.

אמנם זה לא אביזר טסלה

אבל אם אתה מתכנן להשתמש ב-Tesla DVR עם תכונות של טייס אוטומטי ומצב צפייה, אתה יכול לנצל את המרכז הזה מהסוג הזה. אם אתה רוצה להשתמש במצב Sentry, Anker 4-Port Ultra-Slim USB 3.0 Data Hub צריך להיות אחד מהאביזרים של Tesla Model 3 שאמורים להיות ברשימה. אביזר Tesla Model 3 שיכול לעזור בכך הוא Anker 4-Port USB 3.0 Ultra Thin Data Hub. אתה כבר לא צריך לעטוף את הכבל שלך בצורה מגושמת או להשאיר אותו תלוי במוסך שלך… עכשיו יש לך את התשובה הסופית עם המוצר הזה שיאפשר לך פשוט להכניס תקע לחור ספציפי.

מדחס אוויר נייד קטן

הוא טוב שיש בכל מכונית, אבל זה כנראה יכול להיות אפילו יותר חשוב בדגם 3, טסלה או EV, במיוחד אם אתה נוטה לדאוג לגבי הטווח. הדגם Y, עם הסדאן הנפתחת לרווחה, היא כנראה המכונית הטובה ביותר למשימה, אבל אם מקפלים את המושבים האחוריים של הדגם 3, היא משתלבת בצורה מושלמת גם על מזרון אוויר.

לא לכל מכוניות טסלה דגם 3 יש את זה

אז זה אחד האביזרים החשובים ביותר. כאשר אתה מקבל טסלה דגם 3 חדשה, הוא די מאובזר, אבל הוא עדיין זקוק לכמה אביזרים, חלקם יעבדו עם כל מכונית אחרת, וחלקם ספציפיים לדגם 3. לאחר שזה נעשה, התחל לבדוק אם זה אמיתי. להלן רשימה של האביזרים הטובים ביותר המומלצים על ידי טסלה קנדה כדי להגן על ההשקעה שלך ולהפיק את המרב מהטסלה שלך. בדקתי מוצרים רבים ושונים והכנתי רשימה של האביזרים הטובים ביותר לרכבי טסלה, בעיקר הדגם 3.

ראיינו אלפי לקוחות והגענו לרשימה של האביזרים הטובים ביותר של טסלה דגם 3

חקרנו ובחרנו את 10 האביזרים המובילים לדגם 3 החדש בשנת 2022 שלדעתנו הם הטובים ביותר וצריכים להיות. בין אם אתה מחפש אביזרי אחסון, שטיחי רצפה או אפילו כיסויים לתא המטען, אתה יכול למצוא מוצרים נהדרים כדי לגרום למודל S שלך להיראות אפילו טוב יותר. TALSEM הוא הבחירה שלך של אביזרי אפטר-מרקט מובחרים של Tesla Model 3, משדרוגים פנימיים כמו רכזות טעינת USB ועד לאלמנטים תחושתיים חיצוניים כמו גריל ופנסים מותאמים אישית.