שיעור גבוה מהאוכלוסייה סובלים מכאבי ברכיים בעת פעולות שונות כמו עליה במדרגות ואף אצל חלק מהם, אף בעת מנוחה. רופא אורתופד מומחה ברך עשוי להוות פתרון יעיל עבור מצב זה.
אז מיהו אורתופד ברך, מתי זקוקים לו וכיצד בוחרים אחד כזה, כאן לפניכם

מיהו אורתופד מומחה ברך?
אורתופד מומחה ברך הוא רופא אשר עבר הכשרה נוספת בתחום הברך. כאשר מגיע אליו מטופל המציג כאבים במפרק הברך, הוא צריך ויכול לאבחן את מקור הכאבים ולקבוע את סוג האבחנה. לאחר קביעת האבחנה, אורתופד מומחה ברך ימליץ לכם על טיפול ולעיתים על כמה טיפולים שמרניים אותם תצטרכו לבצע בהתמדה.
במידה וטיפולים אלה לא יועילו, סביר להניח שהרופא האורתופד יציע לכם לבצע תהליך ניתוחי להחלפת מפרק ירך באחת מן הגישות הקיימות: הגישה הקדמית או הגישה הקינמטית.
להתאמת השיטה הניתוחית השפעה על תוצאות הטיפול, ולפיכך, נדרשת התאמה מדויקת בהלימה למצב המטופל.

מתי זקוקים לאורתופד מומחה ברך?
במידה והנכם סובלים מכאבי ברכיים וכבר ביצעתם את שלל ההמלצות אותן קיבלתם מרופא המשפחה שלכם, אך ללא הועיל, זה בהחלט המקום והזמן לפנות לאורתופד מומחה ברך. כאבים שאינם מגיבים לטיפולים שמרניים שונים ומעיבים על איכות החיים עד כדי שיבוש תפקודכם התקין, מצביעים על צורך דחוף במיוחד בפנייה לאורתופד מומחה ברך.

איך בוחרים אורתופד מומחה ירך?
באפשרותכם לגשת אל אורתופד ירך דרך קופת החולים, ומנגד, גם לאורתופד ירך פרטי העובד עם קופות החולים הנבחרות. לבחירה זו ודאי השפעה על עלות הטיפול, אך זכרו, בריאות קודמת לכל! אין ספק כי לאורתופד פרטי העובד עם קופות החולים מקצועיות ומידת זמינות גבוהות יותר בהשוואה לאורתופד של קופות החולים.
ד"ר רונן דבי הוא אורתופד מומחה בתחום הברך והירך אשר מציג מקצועיות רבה לצד אכפתיות ויחס אישי. ד"ר רונן דבי מקבל במרפאות המצויות בתל אביב, הרצליה וראשון לציון, כך שהדרך אליו לא אמורה להיות קשה או מסובכת. אנשים רבים הסובלים מכאבי ברכיים ואינם מעוניינים להתפשר על טיב איכות הטיפול נוסעים מרחקים בכדי לקבל טיפול מקצועי, ואף למקומות שהגישה אליהן לא תמיד קלה או ברורה. בשונה מכך, בחירה בד"ר רונן דבי מלווה ביתרונות רבים שאינם עולים אחד על פני השני: 15 שנות וותק, מקצועיות רבה, התאמה אישית, אכפתיות, סבלנות, רגישות ויחס אישי וחם לכל מטופל ומטופל. מטופלים רבים המטופלים אצל ד"ר רונן דבי מעידים על תוצאות טיפול מעולות וחווית טיפול מעולה, שאינה כרוכה בחששות או לחצים שלא קיבלו מענה או התייחסות אישית.