מהו ייפוי כוח?

ייפוי כוח הוא מכשיר משפטי המקנה לאדם אחד ("המנהל") את הזכות לפעול בשמו של אדם אחר ("המנהל").

ברוב המקרים נעשה שימוש בייפוי כוח על מנת לאפשר לאדם לטפל בעסקאות כספיות בשמו של מישהו אחר. עם זאת, ניתן להשתמש בו גם למטרות אחרות כגון ניהול רכוש, טיפול בעסקים אישיים או קבלת החלטות רפואיות.

ייפוי כוח הוא מסמך משפטי המאפשר למישהו לפעול בשמו של אדם אחר.

ייפוי הכוח הנוטריוני הוא סוג של ייפוי כוח הנחתם על ידי המנהל ועליו עדים נוטריון.

ניתן להשתמש בייפוי הכוח הנוטריוני לייצוג המנהל כאשר אין ביכולתו לקבל החלטות בעצמו. זה יכול להיות בגלל חוסר יכולת פיזית או נפשית, או אפילו בגלל ריחוק מארץ הולדתם.

ניתן להשתמש בו גם כאשר מי שמונה כסוכן לפי ייפוי הכוח הכללי זקוק לסיוע במילוי תפקידו.

מהו ייפוי כוח?

ייפוי כוח הוא מסמך המקנה לאדם סמכות לפעול בשמו של אדם אחר. מדובר במסמך חשוב שצריך לערוך על ידי עורך דין ויש לעשות זאת בזהירות מירבית.

ייפוי הכוח הנוטריוני דומה מאוד באופיו ליפוי הכוח הרגיל, אך הוא אושר על ידי נוטריון ציבורי. ניתן להשתמש בו רק למטרות ספציפיות, כגון חתימה על מסמכים או ניהול רכוש.

ייפוי כוח הוא מסמך משפטי שבו אדם אחד, "המנהל", מסמיך מישהו אחר, "הסוכן", לפעול בשמו. הסמכות המוקנית במסמך זה יכולה להיות כללית או מוגבלת לפעולות מסוימות.

ייפוי הכוח הנוטריוני הוא סוג ספציפי של ייפוי כוח שעבר אישור נוטריוני ונחתם באמצעות הבלטה.

ייפוי הכוח הנוטריוני יהיה בטופס שיסופק על ידי מזכיר המדינה או מוסד ממשלתי אחר המנהל השבועות והצהרות במדינתך. יופיעו שם וכתובת המנהל, שם הסוכן, שורות חתימה של שני הצדדים, וכן תהיה לו חותמת הבלטה בתחתית.

כיצד להשיג ייפוי כוח נוטריוני במדינת קליפורניה

ייפוי כוח נוטריוני הוא מסמך שנותן למישהו סמכות לפעול בשמך. זה נקרא גם ייפוי כוח או POA. האדם שאתה נותן לו את ייפוי הכוח נקרא סוכן או מיופה כוח. ייפוי כוח נוטריוני יכול לשמש למטרות רבות, כגון חתימה על מסמכים משפטיים, קבלת החלטות פיננסיות וקבלת החלטות רפואיות.
למידע מורחב בתחום של איך נראה ייפוי כוח נוטריוני? נא לבקר ב- rehovot-notary.com

אם אתה נוסע מחוץ לארצות הברית וברצונך למנות סוכן בקליפורניה, עליך לפנות לנוטריון בקליפורניה כדי לקבל ייפוי כוח נוטריוני לפני שאתה עוזב. נוטריון יעזור לכם למלא את המסמך ולחתום עליו מולו. אתה יכול גם לקבל ייפוי כוח נוטריוני מכל מדינה על ידי פנייה למשרד מזכיר המדינה של אותה מדינה – אבל זה עשוי לקחת יותר זמן מאשר לקבל אחד מנוטריון מקומי בקליפורניה.

ייפוי כוח נוטריוני הוא מסמך המעניק לצד שלישי סמכות לבצע עסקות בשמו של אדם אחר. מי שמעניק את ייפוי הכוח נקרא המנהל והמי שניתן בסמכות זו נקרא סוכן.

ניתן לקבל ייפוי כוח נוטריוני בקליפורניה על ידי פנייה לנוטריון ומילוי טופס בקשה. טופס הבקשה ידרוש מידע הן על המנהל והן על הסוכן, כגון שמם, כתובתם, תאריך לידה ומספר ת.ז.

לאחר מכן, יהיה צורך לחתום על המסמך בפני הנוטריון לפני שניתן יהיה להגישו למזכירות בית המשפט. בנוסף, ישנם כמה מסמכים אחרים שאולי צריך להגיש בהתאם לסוג העסקה שתרצה שהסוכן שלך יבצע עבורך כגון:

-הגשת בקשה לצוואה או לשימור אם אתה כבר לא כשיר או כשיר נפשית

-הגשת בקשה לפשיטת רגל

-מכירת מניות