זה שיש כמות גדולה של טיפולים אסתטיים זה לא בהכרח פועל לטובתך. מצד אחד ישנו מבחר ענק של אפשרויות, אך מצד שני את יכולה לעשות טעות שתתחרטי עליה. אז מה את צריכה לקחת בחשבון כאשר את ניגשת לעשות בחירה כל כך משמעותית? אנו נשמח לסייע לך להבין אילו פרמטרים חשובים בעת בחירת הטיפול האסתטי הנכון עבורך. הרי בחירת טיפול אסתטי באופן לא נכון עלול להביא אותך למצב שתתחרטי עליו. את לא תרצי להתחרט על טיפול שעשית כי בחלק מהמקרים לא תהיה לך אפשרות להשיב את הזמן לאחור.

מה מפריע לך במראה החיצוני שלך?

לפני שאת בוחרת טיפול אסתטי אחד מבין עשרות טיפולים אסתטיים יהיה עלייך להבין מה באמת מפריע לך. הרי יהיו חלקים שונים בגוף שלך שמפריעים לך יותר בהשוואה לחלקים אחרים. על מנת שתוכלי לבצע טיפולים אסתטיים כמו שצריך תצטרכי לקבוע לעצמך סדרי עדיפויות. הרי לא תוכלי לבצע את כל הטיפולים בעת ובעונה אחת, ולכן תצטרכי להבין מה הכי דחוף לך. אחרי שתביני מה באמת מפריע לך, תוכלי לבחור טיפול אסתטי שנועד לפתור את הבעיה. החדשות הטובות הן שכמעט לכל בעיה תוכלי למצוא טיפול אסתטי מתאים. 

מהי המורכבות של הטיפול הצפוי?

טיפולים שמבוצעים עם חומצה היאלורונית ידועים בתור טיפולים פשוטים יחסית. מצד שני תוכלי למצוא כמות לא נגמרת של טיפולים מורכבים, כאלה שיביאו ניתוחים רציניים. לפיכך אנו מציעים לך להבין מהי המורכבות של הטיפול עוד לפני שתבצעי אותו. יש נשים שלא מוכנות להכניס את עצמן אל תוך טיפול שיכול להביא איתו מידה מסוימת של סכנה. אם תעשי שיעורי בית לפני שתכניסי את עצמך לתהליך יהיה לך קל להבין מה צפוי לך. כך לא תבצעי טיפול אסתטי שבראייה לאחור את תתחרטי כי גרמת לעצמך לעבור את התהליך כולו.

מהם הפידבקים מצד מטופלות אחרות?

את לא הראשונה שעוברת טיפולים אסתטיים כאלה ואחרים. לפנייך היו ככל הנראה לא מעט מטופלות אחרות שהיו בדיוק באותן הלבטים שלך. לכן את יכולה לשמוע מה אותן מטופלות מספרות על התהליך ועל התוצאה הסופית. טיפולים שיש לגביהם פידבקים חיוביים ככל הנראה יהיה מעולים ונכונים גם עבורך. טיפולים אסתטיים שיש לגביהם דעות חלוקות, אמורים להילקח בעירבון מוגבל מבחינתך. הכי חשוב שתביני מה אחרות חושבות כך תהיה לך אפשרות לקבל החלטה שתהיי שלמה איתה.