המסע שלי כבעלים של בובת הפופ שלי

אני בעל בובת פופ ואני רוצה לחלוק איתך את המסע שלי.

תמיד רציתי להחזיק בובת פופ. אבל, מעולם לא חשבתי שאוכל להרשות זאת לעצמי. כשגיליתי על המתנה של בובות הפופ, ידעתי שזו ההזדמנות שלי. זה היה כל כך מרגש כשזכיתי! הדבר הבא שקרה היה החלק הכי טוב; מקבלת את בובת הפופ שלי בהתאמה אישית רק בשבילי!

My Pop Doll הוא ליין של בובות, אשר נועדו לייצג את העולם המגוון שבו אנו חיים. הבובות עשויות להיראות כמו ילדים מכל הגזעים, הצורות והגדלים.

ה-My Pop Dolls הן דרך מושלמת לילדים ללמוד על גיוון וייצוג מגיל צעיר.

אני הבעלים של My Pop Dolls, ואני רוצה לשתף אתכם בסיפור שלי.

הקדמה: מי היא בובת הפופ שלי?

בובת הפופ שלי היא דמות שיצרתי. היא ילדה שאוהבת לצאת להרפתקאות ולחקור את העולם.

התחלתי לכתוב עליה כי רציתי ליצור מקום שבו היא תוכל לחוות את כל ההרפתקאות שלה, ולשתף אותן עם אנשים שירצו לקרוא אותן.

זוהי הקדמה לנושא "בובת הפופ שלי: הקדמה: מי היא בובת הפופ שלי?" חלק זה יעסוק כיצד בובת הפופ שלי, בובת פופ הניתנת להתאמה אישית, יוצרת בובות מותאמות אישית.

My Own Pop Doll הוא משחק מקוון שבו אתה יכול ליצור בובה אישית משלך על ידי בחירת תלבושות ואביזרים שונים. אתה יכול גם לבחור את תווי הפנים וסגנונות השיער השונים עבור הבובות המותאמות אישית שלך. המשחק נוצר על מנת לספק דרך חדשה לשחק עם בובות המאפשרת לבנות לשלוט יותר על המראה של הבובות שלהן. משחק זה התקבל היטב על ידי ילדים ומבוגרים כאחד, כי הוא נותן להם את ההזדמנות ליצור בובות אישיות משלהם.

סקירת בובת הפופ שלי על מסיבת יום ההולדת ה-50 של ברבי

אני בובת פופ.

שמי ברבי.

הייתי הבובה הראשונה שיש לה דמות מלאה והפכתי לפופולרית בזמני.

נולדתי ב-9 במרץ 1959 ואני חוגג השנה את יום הולדתי ה-50!

לכבוד המאורע החשוב הזה, הזמנתי את כל החברים שלי למסיבה.

אנחנו הולכים ליהנות כל כך!

בובת הפופ שלי, שנוצרה כדי לחגוג את יום הולדתה ה-50 של ברבי, היא צעצוע שיש לו את היכולת להקליט ולשתף סרטונים עם בובות אחרות. הבובה, שהיא צעצוע אינטראקטיבי, יכולה לשמש ילדים כדי ליצור ולשתף סרטונים משלהם עם העולם.

My Pop Doll הוא צעצוע שיש לו את היכולת להקליט ולשתף סרטונים עם בובות אחרות. הוא נוצר כדי לחגוג את יום הולדתה ה-50 של ברבי והוא יכול לשמש ילדים (מגיל 6+) כדי ליצור ולשתף תוכן וידאו משלהם עם העולם.
למידע על בובת פופ בעיצוב אישי מומלץ לבדוק ב- rockil.co.il

ה-My Pop Doll לוכדת רגעים מחייו של ילד בצורת וידאו באמצעות המצלמה המובנית שלה. הוא כולל גם אפליקציה המאפשרת למשתמשים בכל הגילאים להוסיף פסקולים, כותרות, פילטרים ואפקטים. המשתמשים יכולים אז