יש לך הזדמנות לבנות בו זמנית איגלו, בתי חרס, בתי עץ, בתים אירופאים וכו', מול טמפרטורות קיצוניות ובעלי חיים לא תמיד ידידותיים;) כן, אתה יכול להיות רק פועל בניין אנושי, אבל מהיום, לא לדעת מה עדיף לבנות ביחד. בנוסף לכסף ולפונקציות, בניית בית יכולה להביא גם סיפוק שלא ניתן להשיג בקניית בית קיים.

החסרונות הגדולים ביותר בבניית בית נוטים להיות עלויות גבוהות יותר וזמני אספקה ​​ארוכים יותר

שניהם יכולים לעלות במהלך תהליך בניית הבית. רוב הקבלנים הכלליים גובים בין 10% ל-20% מהעלות הכוללת של בניית בית, כולל היתרים וחומרים. זהו פרס שרוב בוני הבתים התחביבים מוצאים מתגמל, במיוחד אם יש להם רקורד מוכח של מיקוח גרוע.

הכנה ובניית הקרן יעלו בממוצע כ-35,000$

לאחר השגת הקרקע יחלו הקבלן וקבלני המשנה בהכנות לבניית הבית. לאחר שהקבלן שלכם קיבל את ההיתרים המתאימים, השלב הראשון בבניית בית הוא הכנת הקרקע. במהלך הכנת האתר, הצוותים יפנו הרבה סלעים, פסולת או עצים.

אם אתם מתכננים לשכור מפקח לשיפוץ ביתכם

אנא הודיעו לבנאי לפני תחילת הבנייה. עבודה עם בנאי כדי לבנות את הבית החדש שלך היא החמישי מתוך ששת השלבים לבית החדש שלך. כדי לעזור לכם להכין ולהבין את בנייתו של בית חדש, מאמר זה מתאר את הצעדים האופייניים שינקוט הקבלן שלכם בעת בניית בית חדש, ויעזור לכם להבין מה קורה בשלבים המרכזיים.

קחו בחשבון שתהליך בניית הבית עשוי להשתנות מאזור לאזור ומקבלן

במיוחד אם אתם בונים בית מעוצב בהתאמה אישית. בדרך כלל, מהנדס הפרויקט, הבנאי או הקבלן שלך יבטיחו שכל ההיבטים של ההרכבה יהיו עקביים עם הקוד, אבל אתה יכול וצריך לחקור את זה בעצמך.

כמובן

דרוש היתר בנייה אם אתה בונה או משפץ בית ותצטרך להגיש את התוכניות שלך לאישור למשרד הקוד המקומי שלך. לפני שיזם יכול להניח חפירה באדמה, על הממשלה המקומית לאשר את הפרויקט ולהעניק היתרים לכל דבר, החל מחלוקה לאזורים ודירוג (שינוי קווי המתאר של הקרקע כדי להתאים את הבית ואת שביל הכניסה שלך) ועד למערכות ספיגה, בניית בתים וחשמל. עֲבוֹדָה. ואינסטלציה. כדי לקבל חוזה לפרויקט רחב היקף כמו בית (ולא נספח או בניין קטן וזול), יש להגיש בקשה לפטור ממס מהבעלים-היזם ולחתום באופן אישי על בקשה להיתר בנייה.

אם אתם בונים בית בהתאמה אישית מלאה

מומלץ להזמין קבלן כללי שירכז את כל קבלני המשנה והנושאים המשפטיים הנדרשים לביצוע העבודה. אם אתה רוצה ליצור בית מותאם אישית באמת, הקדיש תקציב כדי לשלם לאדריכל או לשרטט כדי לפתח את תוכנית הקומה החלומית שלך.

זה עולה כ-150 דולר לרגל מרובע לבנות בית חדש לבנים

בעוד שבתי יוקרה או בתים מותאמים אישית יכולים לעלות כמה או כמה שהמימון מאפשר. עלות בניית בית לפי סוג עלות בניית בית חדש משתנה לפי סוג, בין 50$ ל-400$ למטר מרובע. מחירים אלו אינם כוללים את עלות האתר ופיתוח הקרקע, וכן מאפיינים כגון מוסכים, מרפסות או מרתפים. עלות ממוצעת לבניית בית חווה. בית בסגנון חווה עולה כמו בית רגיל, או בממוצע 100 עד 200 דולר למטר מרובע.

בתי מסגרות עץ יקרים יותר לבנייה מאשר רוב הבתים האחרים

הנעים בין 200 ל-250 דולר למטר מרובע. עלות בניית בית כלונסאות או בית חוף בניית בית כלונסאות או בית כלונסאות מוסיפה בין $20,000 ל-$60,000 לעלות הבנייה של הבית שלך. יסודות ויסודות אחראים לרוב עלויות הבנייה של בית שלם. חישוב עלות חומרים לבניית בית חומרי בניין לבית עולים כ-50% מסך עלות הבנייה.

עלויות העבודה והחומרים מהוות את עיקר עלויות בניית הבית והן תלויות מאוד בהיצע וביקוש באזור שלך

זכור כי כל העלויות הללו הן ממוצעים המבוססים על סקר NAHB 2019, וכאשר אתה מגדיר את תקציב הבנייה שלך, אתה צריך לדאוג לעשות את המחקר שלך ולקבל הערכות של כל העבודה שתצטרך לעשות כדי לבנות את הבית שלך. … כאשר משווים את העלות של בנייה חדשה לבית קיים, יש הרבה מעבר למחיר. בואו נסתכל על השלבים השונים הכרוכים בבניית בית וננתח כמה עולה כל שלב בדרך כלל, על פי סקר עלות בניית הבית של האגודה הלאומית של בוני בתים לשנת 2019.

זו הסיבה שאנו מציעים תוכניות בית עם דוחות עלויות בנייה

מגוון רחב של סגנונות וגדלים אדריכליים וטיפים לבניית בית. אנו מציעים תוכניות בית שתוכננו במיוחד כדי למקסם את גודל המגרשים שלכם. המלאי העצום שלנו של פרויקטים בתים כולל תכניות קומה פשוטות, תוכניות קומות יוקרתיות, תכניות קומות דופלקס, תכניות קומות של מוסך, תכניות קומות לדירות מוסך ועוד.

בין אם אתה רוצה ליצור בית מותאם אישית או סתם רוצה בית חדש

אתה יכול לבנות משלך. עלויות בניית דיור של בית אם אתה רוצה לגור באזור של בתים חדשים שנבנו על ידי יזם תעשייתי, צפו לשלם בין 100,000 $ ל-1.5 מיליון דולר. קבל כמות מסוימת של התאמה אישית במחיר נמוך יותר; לפי HomeAdvisor, רכישת מגרש לבנייה יכולה לחסוך עד 15% בעלויות בניית הבית.

כאשר אתה בונה מאפס

לעומת זאת, יש לך יותר שליטה על סוג עיצוב הבית והתכונות שתרצה לכלול בבית החדש שלך. להיפך, אפשר לתכנן את הבנייה ובהמשך להחליט שהבית הקיים מתאים יותר. גם אם תתחילו לחפש בית כדי למצוא את הנכס הקיים המושלם, ייתכן שבסופו של דבר תחליטו לבנות כדי להשיג בדיוק את מה שאתם רוצים.

אם יש לך לוח זמנים ספציפי

רכישת בית במקום לבנות אותו היא בדרך כלל הבחירה הבטוחה יותר. בניית בית חדש אינה מספקת את אותה נוחות כמו רכישת בית קיים. בשל המבחר העשיר של נכסים קיימים, כמו גם העלות הגבוהה של בניית בית חדש, רוב בעלי הדירות הפוטנציאליים קונים בתים קיימים.

לכן

אם כל שאר הגורמים זהים, אין זה מפתיע שרוב האנשים יעדיפו לבנות בית משלהם מאשר לקנות בית ישן. עבור אנשים רבים, בניית בית משלהם פירושה עבודה עם אדריכלים כדי לקבל את העיצוב והבנייה המדויקים שהם רוצים. תהליך בניית הבית אינו מתאים לכל אחד, אבל אם תדברו עם מישהו שבנה בית בהתאמה אישית, סביר להניח שתאהבו אותו.