מנעולן יכול גם לעזור לכם להשתמש במפתח הנעול בתוך הדלת. אם אתם נועלים את הבית/דירה או המשרד, הקפידו להיעזר במנעולן המאושר על ידי איגוד המנעולנים. ייתכן שיהיה צורך להחליף את המפתח לאחר נעילתו. גם אם המפתח שבור, המנעולן בבאר שבע יכול להחליף כל סוג מפתח. לאחר פתיחת הדלת, המנעולן יכול לחתוך ידנית את המפתח החדש כך שיתאים למנעול שלך. מנעולנים בבאר שבע בעלי אישור MLA יכולים לעזור על ידי שימוש בטכניקות לא הרסניות כדי לפתוח ולפתוח את הדלת מבלי לפגוע בדלת או במנעול.

החל משבירת המפתח בתוך המנעול ועד החלפת כל הדלת, המנעולן בבאר שבע יכול לעזור לכם. אם מישהו פוגע במנעולים שלכם בזמן שניסה להיכנס לנכס שלכם, או אם הם נשחקו לחלוטין בגלל בלאי, מנעולן יכול לעזור לכם לפתור את הבעיה.

למרות שמנעולנים מקצועיים יכולים לפתוח מנעולים רבים

כמו הרכב או הבית שלך, ייתכנו מנעולים אחרים שלא ניתן לפתוח על ידי מנעולנים. למרות שניתן לפתוח מנעולים רבים עם פותחני מנעולים רגילים, ישנם מנעולים מורכבים יותר ודורשים כלים מיוחדים לפתיחת הנעילה.

הקפידו להתקשר למנעולן המקומי מבאר שבע לפני שתחליטו לחדור לאזור חשוב בו אתם תקועים

יש להם גישה למנעולי בית בסיסיים, אבל הם יכולים גם לגשת ללוחות גישה, מנעולים דיגיטליים אחרים ואפילו רכבי מפתח חכם. הם יכולים להחליף את המנעול, לשכפל את המפתח, ואפילו לפתוח את הדלת מבלי לפגוע בה.

עם זאת

אם אינך בטוח מה לעשות, אמון במנעולן מקצועי היא הדרך היחידה להבטיח שהמנעול תקין ותקין. עם זאת, כל מנעולן בבאר שבע מקצועי ואמין יודע לבחור מנעול ולהחזיר אותך הביתה או לרכב מבלי לפגוע במנעול. בעוד בחירת מנעול היא דבר שאתה עושה בעצמך, אתה צריך מנעולן שישחק את המנעול שלך אם אתה לא בטוח שאתה עושה את זה נכון.

ברוב המדינות/מדינות

לכל אחד יכול להיות כלי לפתיחת נעילה, בעוד שבמדינות אחרות, רק מנעולנים מורשים יכולים לפתוח. המציאות היא שברוב המדינות, כל עוד אינך מנסה להיכנס לביתו של מישהו באופן לא חוקי עם מכשיר פתיחת הנעילה שלך, אתה יכול באופן חוקי להחזיק בכלי פתיחת הנעילה, להעביר אותו ולהשתמש בו. החוקיות של איסוף מנעולים ישנה תפיסה מוטעית נפוצה לפיה האדם היחיד שיכול להחזיק כחוק כלי איסוף מנעולים הוא מגיב ראשון או מנעולן מורשה.

במקרה זה, עדיף להפקיד מנעולן שיבחר את המנעול. אם ברצונכם להסיר את המנעול מבלי לפגוע או לשבור אותו לחלוטין, פנו למנעולן. למנעולנים יש את הכלים הנכונים להסיר אותו ומנעולני LPI מאומנים בכל הטכניקות הנכונות.

למנעולים בעלי אבטחה גבוהה או מנעולים מסחריים

עדיף לפתוח ולתקן על ידי מנעולן מבאר שבע. כן, המנעולן יכול לפתוח את המנעול מבלי לפגוע במנעול. רוב המנעולנים משתמשים בדרך לא הרסנית כדי לפתוח את הדלת ולהיכנס לבית כדי להבטיח שהמנעול או הדלת לא ייפגעו. אחת הסיבות הנפוצות ביותר שאתה עשוי להזדקק למנעולן חירום היא כאשר אתה ננעל בבית. אם אי פעם ננעלתם בבית או ברכב, אתם יודעים כמה זה מעצבן לעמוד שם כמו אידיוט ולחכות שמישהו יופיע עם המפתח או מנעולן מקצועי.

אם אתה יכול לבחור את המנעול ויש לך את הכלים הנכונים

אתה יכול במהירות לגרום להם לעבוד ולהחזיר גישה לבית שלך. אם ניסיתם את רוב הדברים הנ"ל, כדי לפתוח את המנעול, כדאי לקרוא למנעולן בבאר שבע שיסיר את המנעול. סביר להניח שאתם נושאים אתכם חותך בריחים ופשוט מחליפים את המנעול, אבל יתכן שהוא יצור עבורכם מפתח חדש, בהתאם לסוג המנעול. הסרת המנעול בצורה זו אינה מצריכה מנעולן, אולם חשוב מאוד שיהיה מי שמכיר את הכלים הנדרשים.

אם אינך יכול להשתמש בשיטה זו של בחירת המנעול

אנו ממליצים להתייעץ עם מנעולן לבחירה נכונה שלא תפגע במנעול. אם אתה מעשי, כמה עבודות תיקון מנעולים יכול להיעשות בהצלחה ללא ידע מיוחד. אם יש לכם בבית מנעול הייטק או מנעול סטנדרטי, עדיף לפנות למנעולן שהתקין אותו קודם כדי לקבל החלפה.

אם זה עתה עברתם לדירה חדשה

דברו עם המנהל ובקשו מהמנעולן לעשות מחדש את המפתחות או להחליף את המנעולים. אם איבדתם את מפתח הבית שלכם, רוב המנעולנים ממליצים להחליף את המנעול כדי למנוע מאנשים זרים לתפוס את המפתח שאבד או נגנב. אם המפתח שלכם תקוע במנעול או פגום, עומדות בפניכם מספר אפשרויות לפני שתתקשרו למנעולן מבאר שבע. אם אתם נעולים בבית, פתיחת נעילה בדלת הכניסה היא תמיד הבחירה הראשונה, כך שאם המנעולן שלכם מבצע תרגיל ראשון, כדאי לפטר אותו במקום ולהתקשר למישהו אחר.

אם מנעול הדלת שלכם שבור או פגום

המנעולן יוכל לפתוח את הדלת ולייעץ לכם להחליף את המנעול השבור, הוא גם יכול לעזור לכם לשפר את המנעולים במידת הצורך. החלפת מנעול לדלת רכב ברוב המקרים, תיקון או החלפת מנעול סטנדרטי עולה בין 50 ל-200 דולר. רוב המנעולנים גובים 50-100 דולר כדי לבוא ולתקן מנעול, פחות כדי לפתוח את המנעול.

מחירי המנעולנים נעים בין 75 ל-250 דולר לרכב ו-75 עד 200 דולר לבית

תלוי אם יש לפתוח, לשכתב או לשנות את מנעולי הדלתות. העלות של מנעולן נעול מחוץ לביתך בממוצע, תשלם 150 דולר כדי שמנעולן יגיע לביתך. אם אתה מתקשר למנעולן הבית שלך, אתה יכול גם לשלם 50 עד 100 $ באגרה.

אם אתה ננעל מחוץ לבית, שכירת מנעולן עולה בין 65 ל-185 דולר לפתיחת הנעילה, מה שעשוי לכלול את עלות החלפת המנעול. עלות פריצת דלת יכולה להרקיע שחקים, כולל קניית מנעול חדש וקניית מפתחות חדשים לכל מי שבבעלותו.

אם תבחר להיכנס פנימה במקום לחכות למנעולן

ייתכן שתצטרך לפרוץ מנעול או חלון כדי להיכנס פנימה. אם הטריק המיתולוגי של כרטיס האשראי לא עובד (כפי שהוא עושה לעתים קרובות) או שיש לך מנעול בריח, הדרך היחידה לעשות זאת היא לשבור משקוף או חלון. המנעול שלך יכול להקשות על הנעילה והפתיחה אם משתמשים במפתח השגוי כדי להיכנס.

אילוץ המפתח לסובב את המנעול יכול רק לסייע בפגיעה במנגנון הנעילה או בשבירת המפתח. אם המפתח נשבר בתוך המנעול, יהיה קשה מאוד להסירו.

כדי לבדוק עוד פרטים נוספים בנושא של מנעולן שיפרוץ לכם מנעול נא להעיף מבט ב- eyalock.co.il