הסיבה העיקרית לירידה באיכות הראייה בגיל מבוגר נקראת עכירות. אם אינכם מכירים את המונח הזה ככל הנראה תכירו אותו בשמו השני קטרקט. לא מעט אנשים שמגיעים לגיל מבוגר יסבלו מירידה משמעותית באיכות הראייה שלהם. גם אנשים שעד לאותו הזמן ראו באיכות גבוהה ימצאו את עצמם מתמודדים עם מציאות חדשה. לצד התסכול הרב מהמציאות הספציפית הזאת יהיה עליכם לדעת כי ישנם פתרונות. כל פתרון מביא איתו את הפלוסים שלו, כך שאתם יכולים לבחור את הפתרון שיהיה הכי נכון לכם. גם בקרב האוכלוסייה המבוגרת ישנה חשיבות לבחור את הפתרון האידיאלי לכל אדם בנפרד. 

השתלת עדשות לאחר ניתוח קטרקט

ניתוחי קטרקט נועדו בין היתר לשפר את איכות הראייה של המטופל. עם זאת ברוב המקרים לאחר ניתוחי קטרקט דואגים להשתיל בעיניו של המטופל עדשות מתקדמות. העדשות המושתלות אמורות להחליף את העדשות העכורות שמשפיעות על איכות הראייה. העדשה מותאמת באופן אישי לעיניו של המטופל על פי המספר שלו. כך יהיה אפשר לראות שיפור משמעותי בראייה דבר שמוריד את התלות במשקפי ראייה. תוכלו לחזור לראות בצורה מיטבית, גם אם אתם בגיל יחסית מבוגר. 

עדשה מתקדמת פותרת בעיות שונות

בעיות ראייה סטנדרטיות ניתן לפתור על ידי בחירה במספר רב של אפשרויות. עם זאת עדשות מתקדמות לאוכלוסייה המבוגרת נועדו בין היתר לפתור בעיות נוספות. לצורך הדוגמה תיקון צילינדר הוא עניין נפוץ מאוד במקרה הזה. רוב האנשים המבוגרים שסובלים מבעיות בראייה ימצאו את עצמם מתמודדים עם צילינדר. העדשה המתקדמת נועדה בין היתר לפתור את העניין הזה כך שתוכלו לחזור לראות כמו שצריך. זה מה שעושה את ההבדל בין עדשה פשוטה שמספקת מענה חלקי לבין עדשה מתקדמת שמספקת מענה כולל לכל מטופל ולכל מטופלת.

הורידו את התלות במשקפי הראייה 

התלות במשקפי הראייה היא לא אידיאלית, בטח אם מדובר על עניין חדש בגיל מבוגר. אנשים מבוגרים רבים יכולים להוריד את התלות במשקפי הראייה על ידי השתלת עדשות מתקדמות. העדשות המתקדמות משפרות את איכות הראייה, ובאופן טבעי ימנעו מכם לשים משקפיים. ד"ר ירון פינקלמן מומחה עיניים ומנתח מומחה ישמח להעניק לכם טיפול מיטבי. בקליניקה של ד"ר ירון פינקלמן כל מטופל מקבל את היחס האישי לפני הטיפול עצמו. מיד לאחר בדיקה אישית של הראייה יהיה ניתן לבחור בשיטת הטיפול המתאימה. כך תוכלו לראות סוף כל סוף את האור בקצה המנהרה רק שהפעם תרתי משמע.