למי שמחפש לקנות את הסט כולו, Walmart מציעה גם מגוון רחב של חבילות ואפשרויות חיסכון, עם סטים הכוללים מיטה ומזרן במחיר נמוך אחד. חלק מהמזרנים שלהם נמצאים בחנות, אבל הם מציעים מבחר הרבה יותר גדול באינטרנט. בחנות המקוונת יש מזרונים רכים, בינוניים ומוצקים עם אפשרויות גב וירכיים כדי לתת לך את התמיכה שאתה צריך בזמן שאתה ישן.

בעוד שהחנות המקוונת שלה מציעה אינסוף אפשרויות וכלי קל לשימוש למציאת מזרונים

לחברה יש גם חנויות עצמאיות בכל מדינה בארץ, מה שמקל על ניסיון של מזרון לפני הרכישה. כדי להקל על המשלוח, חברות משתמשות בדרך כלל באריזה של מיטה-בקופסה או מזרן-בקופסה. זוהי האפשרות הטובה ביותר משני העולמות ויכולה לספק מחלוקות רבות בין בני זוג וסגנונות שינה. המיטות שלהם מעוצבות כך שתוכלו לתכנת את הרכות של המזרן שלכם באמצעות אפליקציית טלפון או בקר, ותוכלו להתאים אישית כל צד של המזרן בנפרד.

כשאתה גולש בחנויות ובאתרים הדנים בקצף ובקפיצים

קובע את גודל המזרן הטוב ביותר ואת הסכום להשקיע, ייתכן שתרגיש שאתה צריך תנומה טובה. הם מציעים רק דגם בעל שלוש קומות קצף במחיר בינוני. מזרונים הנרכשים באינטרנט עולים בדרך כלל 15% פחות מדגמים דומים בחנויות, ולפעמים פחות ממחצית המחיר לצרכן. עם זאת, אנו יכולים לומר לך אילו קמעונאי מזרונים הם הטובים ביותר על פי חברי Consumer Reports.

מאחר שליצרני מזרונים ישירות לצרכן יש פחות תקורה מרוב חנויות הלבנים

לרוב זול יותר לקנות מזרון באינטרנט מאשר בחנות. מאחר וחברות רבות של מיטות ארגז מייצרות את המזרן רק לאחר ביצוע הזמנה, בדרך כלל ניתן לצפות שהבנייה תארך לפחות כמה ימי עסקים ואספקה בסביבות שבוע. יצרני מזרונים מקוונים מודעים לנושא הזה ולרוב מציעים בדיקות שינה כדי להרגיע את הלקוחות ולתת להם בחירה אם הם לא אוהבים את המזרון שרכשו. בדיקת מזרון לפני הקנייה בדרך כלל אינה אפשרית בקניות באינטרנט.

מכיוון שבדיקות השינה הללו נמשכות בדרך כלל כ-100 לילות

הן יכולות לתת לישנים הבנה מציאותית יותר של איך המזרן עובד עבורם, ולא מה הלקוחות מקבלים כשהם מנסים את המזרן בחנות. מסגרת המיטה מעלה את משטח המיטה והסומייר תומך במזרן. הוא מציע גם ניסיון חינם של 100 לילות ואחריות מוגבלת ל-10 שנים.

לא רק שהם עשויים משלוש שכבות של קצף שישן נהדר

אלא שהם גם מספקים 100 לילות של הגנה אמינה. ישנם סוגים שונים של מזרונים בשוק כיום וניתן לקנות את כל סוגי המזרונים העיקריים באינטרנט. מזרני קצף שולטים בשוק המזרונים המקוון – קצף זיכרון דוחס בצורה יעילה יותר מסוגים אחרים ונוטה להיות זול יותר. כאשר קונים מזרון בחנות, לרוב צריך להתקין אותו בבית באמצעות שירות משלוחים.

החברה מציעה ניסיון של 100 יום; עם זאת, המותג טוען כי 95% מהלקוחות מעדיפים להמשיך לישון על מזרון Tuft & Needle. גלול למטה כדי לקרוא את מדריך הקנייה המעמיק שלנו, הכולל את כל מה שאתה צריך לדעת על קניית מזרון באינטרנט.

מזרונים מקוונים חדשים משתמשים בדרך כלל במספר שכבות של קצף

כאשר הכבד יותר בחלק התחתון לתמיכה והקל והקריר יותר בחלק העליון לנוחות. Birch הוא שלוחה של מותג המזרנים הנודע Helix, המציע מצעים נוחים ויוקרתיים שמקורם במקורות ברי קיימא, בעבודת יד ומורכבים בארצות הברית. טעות גדולה היא לקבל החלטה נמהרת, להישכב במהירות על מזרונים רבים ושונים כדי למצוא את המתאים לכם ביותר.

מזרונים אלה קיימים כבר זמן מה

כך שהקונים יכולים להרגיש בטוחים בקנייתם. אתה תמצא אושר עם כל סוג של מזרון, אבל אתה חייב לעשות כמיטב יכולתך כדי לחקות את הנסיכה והאפונה כדי לראות מה הכי מתאים לך. המזרנים הזולים האלה מושלמים עבור אנשים שרוצים לקנות באינטרנט בקלות. ישנם גם מזרני קצף (כמו של ליילה) עם דפנות רכות וקשות כך שניתן פשוט להפוך אותם לפי הצורך, ועיצובים מודולריים המאפשרים תנועה של הקפיצים פנימה.

כמעט עשור מאוחר יותר

טכנולוגיית המזרן טובה מתמיד, והקנייה המקוונת הפכה את המחירים לתחרותיים יותר. מכיוון שהוא בילה זמן רב במיטה, בימים האחרונים הוא קנה מזרון נוח מאוד. זה שאני ישן עליו, ה-Tempur-Pedic של 2,500$ (המזרון שבבעלותי כבר לא למכירה, אבל המותג אומר שהוא יהיה קרוב אליו) היו הסבתות שלי.
כדי לבדוק עוד מידע אודות חנות מזרנים בנהריה וקניית מזרן בנהריה באפשרותך לבדוק ב- vertex-il.co.il

לרוב עדיף לבחור מזרון קשיח יותר עם ריפוד טוב ולכסות אותו במזרן חלופי. אין חומר "נכון" לבחירה, אבל באופן כללי, הישנים בצד זקוקים למזרן רך יותר, הישנים על הבטן זקוקים לקשיחות, והישנים בגב צריכים איפשהו באמצע.

דרך מעברים מרובים, תקלות ורכישת הבית הראשון שלי, קניתי עוד כמה מזרונים מאז. בנוסף, אחד מעובדי TODAY ישן על רב המכר זינוס במשך חצי שנה ואמר שזה המזרון הכי טוב שהיה לו אי פעם.

פשפש המיטה לא יעבור מעצמו, ואל תנסה לטפל בבעיה בעצמך. המומחים לטיפול בחום בנהריה מנוסים בפתרון בעיות פשפש המיטה החמורות ביותר.