הקדמה: אנחנו מדברים על מכונית אפל, שמעתם עליה?

אפל מפורסמת במוצרים האלגנטיים והיפים שלה. זה לא מפתיע שאנשים כל הזמן מעלים השערות לגבי מה יהיה המוצר הבא של אפל. מה שאנחנו יודעים בוודאות הוא שאפל שכרה מהנדסים מתעשיית הרכב, מה שגורם לרבים להאמין שהיא תשחרר רכב מסוג כלשהו בעתיד הקרוב.

הרעיון של מכונית אפל אולי נראה כמו מתיחה, אבל יש הרבה סיבות למה זה יהיה הגיוני. קודם כל, אפל כבר שולטת בשוק מבחינת חדשנות ושימושיות עם האייפונים והאייפדים שלהם. שנית, הם שוכרים מהנדסים מתעשיית הרכב שיעבדו על הפרויקט החדש שלהם. שלישית, זו תהיה דרך מצוינת עבורם להיכנס לשוק חדש מבלי להתחיל מאפס כפי שעשו עם מוצרים אחרים ב

Apple Car הוא שמה של מכונית שמפותחת על ידי Apple Inc. הפרויקט סודי ואף אחד לא יודע איך היא תיראה או איך היא תיראה.

אנחנו לא בטוחים אם זה יהיה למכירה, להשכרה או רק אב טיפוס. אבל אנחנו כן יודעים שאפל עובדת על הפרויקט הזה כבר שנים ושהיא שכרו מהנדסים רבים מטסלה, מרצדס בנץ וחברות רכב גדולות אחרות.

השמועה הראשונה על מכונית אפל הגיעה בשנת 2015 כאשר הפייננשל טיימס דיווח כי אפל בוחנת ליצור רכב חשמלי שיתחרה בטסלה מוטורס. השמועה הזו הופרכה במהירות על ידי אילון מאסק עצמו שאמר שהוא שוחח עם טים קוק שאמר לו "הם לא עושים כלום". זה לא מנע מאנשים מפרט

מבוא: מהו הגה לרכב אפל וכיצד הוא עובד?

הגה מכונית כהה הוא סגנון הגה שתוכנן כך שיהיה קל יותר לעיניים. צבעו כהה ובעל גימור מבריק. העיצוב של הגה המכונית הכהה נוצר על ידי חברת הרכב ב.מ.וו.

הגה המכונית הכהה נועד להפחית סנוור ואור שאחרת היו משתקפים ממנו, מה שעלול לגרום לעייפות עיניים בנהיגה בלילה או בתנאי מזג אוויר גרועים. באתר של ב.מ.וו נכתב כי עיצוב זה יהפוך את הנהיגה לבטוחה יותר עבור נהגים המתקשים לראות בלילה או שיש להם פגיעה בראייה עקב הזדקנות.

הגה כהה לרכב הוא הגה של אייפון שתוכנן לעבוד עם תצוגת לוח המחוונים של המכונית שלך. יש לו תצוגה מובנית המשמשת להצגת מידע לנהג על מהירותו, רמת הדלק ופרטים נוספים.

הרעיון של הגה מכונית כהה הגיע מהעובדה שנהגים רבים מבלים יותר זמן בסמארטפונים שלהם מאשר בנהיגה. המשמעות היא שהם צריכים להיות מסוגלים לראות את המכשיר שלהם בקלות בזמן נהיגה. עם הגה כהה לרכב, אתה יכול להשתמש במסך הסמארטפון שלך בתור תצוגת לוח המחוונים שלך ולראות את כל המידע שאתה צריך מבלי להסיר את העיניים מהכביש.

5 סיבות מדוע לרכב אפל יהיו חיישנים ותכונות משולבים

אפל קאר הוא רכב מצופה מאוד שנמצא בעבודות כבר שנים. תאריך השחרור של המכונית אינו ידוע, אך ישנן שמועות רבות כי היא תשוחרר ב-2019.
כדי לקרוא עוד פרטים נוספים על תפוח להגה עליך לבדוק כאן: xn——wpene7bcdfomr6gzaue.co.il

כמה אנשים שיערו שאפל לא רק תייצר מכונית, אלא גם תיצור הגה עם חיישנים ותכונות משולבות. מאמר זה מספק חמש סיבות מדוע לרכב אפל יש חיישנים ותכונות משולבות.

הסיבה הראשונה היא כי אפל ידועה ביצירת מוצרים עם חיישנים ותכונות משולבות כבר שנים. הסיבה השנייה היא כי זה יכול לעזור להפוך את הנהיגה לבטוחה יותר על ידי מתן מידע לנהגים על הרגלי הנהיגה שלהם. הסיבה השלישית היא כי זה יאפשר לנהגים להשתמש בפקודות קוליות כדי לשלוט בכלי הרכב שלהם, מה שיהיה נוח לחלק מהאנשים שלא אוהבים

אפל היא חברה שמחדשת ומפתיעה את העולם ללא הרף עם החידושים שלה. אפל עבדה על פרויקט מכונית חשמלית, שצפוי לצאת לאקרנים בשנת 2020. לרכב יהיו חיישנים, מאפיינים וגלגל הגה.